Metoda diamentowa stosowana do wykonywania cięć w betonie wykorzystywana jest przez przedsiębiorstwo EL – JOT. Z uwagi na to że jest to technika bardzo skuteczna, to wszystkie wiercenie w betonie na mokro realizowane są szybko, bez zabrudzeń oraz z jak największą dokładnością. Z zastosowaniem takiej metody odwierty mogą zostać robione na sucho oraz na mokro, w obszernym zakresie średnic odwiertowych. Najczęściej specjaliści wykonują odwierty do jednego m. Jeżeli zleceniodawca zgłasza zapotrzebowanie na zrobienie dużego odwiertu, to metoda pracy przystosowana jest na spersonalizowanych regułach.

Wiercenie metodą diamentową na sucho często dobierane jest wówczas, kiedy budowa jest już zakończona, ale należy się dostawać pod powłokę betonu. Zamówienia dotyczą wtedy: pobierania próbki z ziemi, wykonania otworu w stropach i w ścianie betonowej, wykonania przewiertów klimatyzacyjnych, wykonywania przewiertów przy przebudowaniu obiektów, przygotowania otworu pod kotwy w fundamentach oraz pomiarów grubości podzespołu wykonanego z betonu.

Obróbka betonu w nowoczesny sposób pozwoli na prędkie tempo pracy oraz nie wymaga angażowania specjalnego operatora. Urządzenia diamentowe marki MAXIMA przebijają się przez beton bez żadnego kłopotu, nie wywołując powstawania zabrudzeń. Wycena dla wszystkich zleceń ustalana jest na indywidualnych zasadach. Klienci, jacy się tutaj zapiszą mają możliwość oczekiwać na pocięcie oraz wywiercenie w betonie na sucho oraz na mokro.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To może ci się spodobać