Zasady współpracy z portalem 1688 są dla zleceniodawców od pierwszych chwil jasne. Pracownikom firmy trzeba ukazać, jakiego towaru się poszukuje w Chinach, a oni znajdą ofertę najkorzystniejszą odnośnie konkretnych wyrobów. W następnej kolejności, zajmą się negocjowaniem w imieniu zleceniodawcę korzystne ustalenia cenowe a także powiązane bezpośrednio z realizowaniem zamówienia. Na chwilę przed sfinalizowaniem transakcji będą miały miejsce testy konkretnych produktów. Eksperci organizujący importer mebli z chin kontrolują wszystko na każdym etapie.

Zbiorą wszystkie produkty do magazynu, sprawdzają je, a później przepakują, żeby czegokolwiek nie zniszczyć. Można także spodziewać się tego, iż będą zajmować się wszystkimi kwestiami formalnymi w czasie odprawy celnej. Później natomiast towar sprawnie przewożony jest do kraju. Wszechstronne wsparcie w przewożeniu wyrobów z Chin jest doceniane. Klienci, którzy mają jakieś pytania, dowiedzą się wszystkiego od pracowników.

Oferta jest wyszczególniona na witrynie internetowej. Szczegółowy opis prosperowania platformy oraz to w jaki sposób z niej korzystać to także pożyteczne informacje, dostępne na witrynie. Tak rzetelne wsparcie przyda się szczególnie wówczas, gdy ktoś zajmuje się importem towaru z Chin po raz pierwszy. Operacje handlowe mogą robić chińskie przedsiębiorstwa między sobą w swojej walucie. Marka ma biuro i magazyn w Chinach, co wyraźnie przyspiesza wszystkie realizacje. Zabezpieczone transakcje przeprowadzane za pomocą portalu 1688 są zapewnione.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To może ci się spodobać

Na którą pizzę się zdecydować będąc w pizzerii

Smaczna, chrupka, ze składników najwyższej jakości – właśnie taka powinna być oryginalna…