Strefa Skoków daje opcję wykonania skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer. Skoki mają miejsce w różnych lokalizacjach i panują tam przeróżne uwarunkowania. Kwota uzależniona jest także od tego, jak oraz, w jakim stricte mieście i kiedy odbywa się skok. Zainteresowani mają możliwość też decydować się na przeróżne warianty. Mogą na przykład decydować się na: wyłącznie skok, skok z filmem kręconym przez instruktora lub skok z filmem oraz zdjęciami wykonanymi przez dodatkowego pilota.

Oznacza to, że każdy może decydować się stricte na tę usługę, na jakiej zależy mu wyjątkowo. Każdy skok ze spadochronem wrocław to zdarzenie na około dziesięć minut odbywającej się w bezpiecznych warunkach ekscytacji. Wszyscy piloci są odpowiednio przeszkoleni, czyli nie ma niebezpieczeństwa, iż komukolwiek mogłoby się coś stać. Tandem pilot to zawodowy instruktor spadochroniarstwa.

Będzie czuwać on nad prawidłowym tokiem całego lotu oraz nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem ma 2 czasze, główną i zapasową a także specjalny automat, który uruchamia czaszę zapasową na konkretnej wysokości w przypadku gdyby spadochron główny nie otworzył się wcześniej. To też zwiększa bezpieczeństwo skoku w tandemie. Aby wykonać skok w tandemie nie trzeba przechodzić żadnych kursów ani zrobić badań lekarskich. Są jedynie niektóre schorzenia nie będące wskazaniem do skoku. Trzeba również mieć więcej aniżeli 125 cm i ważyć mniej niż sto dziesięć kg. Kiedy spełnia się takie wymagania, to wystarczy zamawiać dla siebie skok przez formularz na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To może ci się spodobać