Opracowany w prosty sposób kwestionariusz zgłoszeniowy dla pań, które zamierzają być konsultantką firmy Avon opublikowany jest na witrynie internetowej i za jego pomocą de facto szybko można znaleźć się w szeregach firmy i rozwijać po dalszych pułapach w karierze pracowniczej. Po wysłaniu odpowiedzi do 24 godzin skonsultuje się z daną osobą konsultant, który odpowie na poszczególne pytania i objaśni, na czym polega współpraca z firmą. Kolejno, otrzymuje się za pośrednictwem poczty bezpłatny katalog.

Praca konsultantki polega w dużym stopniu na wzbudzaniu motywacji u klientek do kupna produktów zaprezentowanej marki. Zarobki konsultantki uzależnione są od faktu, jakie będzie miała faktyczne wyniki sprzedażowe. Już po zostań konsultantką każda z konsultantek otrzymuje dedykowanego pracownika, jaki pomaga jej postawić początkowe kroki i jest dla niej pomocą w sprzedaży. Osoby, które będą miały bardzo dobre efekty sprzedażowe mogą stać się liderami sprzedaży. W takiej sytuacji stworzą swój zespół i mogą liczyć na znacznie więcej przywilejów. Szczegółowy opis tego, co można pozyskać, umieszczony jest na stronie online Avonu.

Do zalet będących efektem bycia konsultantką wliczają się: otrzymywanie atrakcyjnych promocji oraz upominków z programu na start, uczestnictwo w konkursie punktowym zbieraj punkty i wygrywaj nagrody, wyróżnienia oraz prezenty dla wiodących klubowiczek, bezpłatne szkolenia, vouchery na wyroby kosmetyczne, nieodpłatne warsztaty makijażu, okazja do odroczenia daty opłaty za wyroby kosmetyczne do 21 dni, dostęp do katalogów z 2kampanijnym wyprzedzeniem, okazja zakupu nowości szybciej niż inni klienci, propozycje wyprzedażowe do 50% taniej, tworzenie najnowszych znajomości, możliwość rozwoju jako lider sprzedaży, składanie zamówienia w każdej sytuacji oraz na każdą kwotę. Zagwarantowane jest to, iż klientki, które na to się decydują dużo zyskają. Można to szybko spostrzec.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić
Bez kategorii

Jak wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie kierunek studiów

Duża część młodych osób, które kończą szkoły średnie, kontynuuje dalszą naukę na…
Bez kategorii

Narzędzia, elektronarzędzia czy metalowe artykuły – w jakich miejscach można je kupić

Jeśli ktoś planuje zakupić jakieś elektronarzędzia, narzędzia czy różnego rodzaju artykuły metalowe,…
Bez kategorii

Przesuszona skóra – jakimi sposobami można ją pielęgnować

Jednym z poważniejszych wyzwań podczas codziennej pielęgnacji jest sucha skóra. Niejednokrotnie pojawia…
Bez kategorii

Porady prawne – z jakimi tematami warto się po nie wybrać

Życie sporej ilości osób układa się bardzo różnie, i niekiedy pojawić się…