Pierścionki z diamentem spersonalizowane robi marka QUEEN DIAMOND. To rozwiązanie dla tych osób, które zamierzają mieć pierścionek zrobiony stricte tak, jak tego chcą. Każdy projekt jest precyzyjnie wykonywany przez doświadczonych jubilerów i to w taki sposób, jak oczekują tego klienci. Z tego powodu specjaliści otwarci są na wszystkie wizje. Konsumenci decydując się na indywidualnie zrobiony pierścionek z diamentem mogą zdecydować o: wyglądzie brylantu, kolorze złota, liczbie oraz właściwościach kamieni szlachetnych.

Wykonanie zlecenia z takiego zakresu to od dwóch do 14 dni roboczych. Wystarczy przesłać do jubilera projekt albo zdjęcie ulubionego pierścionka, a jubilerzy zrobią projekt 3D. Po jego zaakceptowaniu przez klienta, marka zajmie się realizacją. Można również zdecydować się na grawer, co jest dostępne darmowo.

Propozycja sprzedażowa firmy jest obszerna, natomiast jeżeli ktoś zamierza mieć projekt spersonalizowany, to może oczekiwać, że zostanie on dla niego wykonany. To na przykład bardzo dobre rozwiązanie gdy ktoś chce wręczyć specjalny pierścionek zaręczynowy lub pierścionek dla bliskiej osoby z okazji urodzin. Luksusowe pierścionki z diamentem QUEEN DIAMOND są wybierane przez osoby, jakim będzie zależeć na tym, aby nabywać wywodzące się z branży jubilerskiej wyroby najwyższej wartości użytkowej. W katalogu dostępne są także kolczyki oraz zawieszki. Z tego powodu można tu zamawiać parę wyrobów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić
Bez kategorii

Jak wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie kierunek studiów

Duża część młodych osób, które kończą szkoły średnie, kontynuuje dalszą naukę na…
Bez kategorii

Przesuszona skóra – jakimi sposobami można ją pielęgnować

Jednym z poważniejszych wyzwań podczas codziennej pielęgnacji jest sucha skóra. Niejednokrotnie pojawia…
Bez kategorii

Narzędzia, elektronarzędzia czy metalowe artykuły – w jakich miejscach można je kupić

Jeśli ktoś planuje zakupić jakieś elektronarzędzia, narzędzia czy różnego rodzaju artykuły metalowe,…
Bez kategorii

Porady prawne – z jakimi tematami warto się po nie wybrać

Życie sporej ilości osób układa się bardzo różnie, i niekiedy pojawić się…