PROXIFIT to sprawny serwis komputerowy, oferujący świadczenia na terenie całej Polski. Doświadczeni technicy zajmą się reparacjami uszkodzeń mechanicznych, elektronicznych, jak i usuwają pomyłki w oprogramowaniu. W serwisie można też korzystać z przeglądów mających na celu sprawdzić stan urządzenia oraz z doradztwa informatycznego. Na każdą przeprowadzoną naprawę klienci dostają gwarancję pisemną, wobec czego mają gwarancję poprawnego działania sprzętu podczas gdy jest ona przyznana. Z uwagi na to, iż technicy mają rzetelny sprzęt naprawczo – diagnostycznym, zapewnione jest to, że usługa będzie zrealizowana wzorowo.

Będąc zdecydowanym na serwis playstation każdorazowo można oczekiwać, iż do napraw zastosowane będą oryginalne części zamienne. Firma ma miano profesjonalnej, bo technicy regularnie się kształcą. W rezultacie, nie jest znaczące, od jakiej firmy pochodzi sprzęt, ponieważ specjaliści tym się zajmą bez kłopotu. Poza naprawą konsol, padów, komputerów przenośnych a także komputerów, oferowany jest serwis telefonów komórkowych. Reparacja odbywa się po zaakceptowaniu reguł współpracy, czyli wyceny i podania terminu zrealizowania zamówienia.

Technicy zajmują się sprawną realizacją napraw oraz doradzą zleceniodawcom, w jaki sposób wykorzystywać sprzęt, by nie pojawiła się następna usterka. Co więcej, rady o charakterze technicznym udostępnione są na witrynie PROXIFIT. Podczas gdy naprawie podlegają pady to najczęściej naprawy dotyczą: naprawy silniczków, naprawy wibracji, naprawy wyrwanego kabla, naprawy zasilania silniczka, naprawy analogów, naprawy baterii, naprawy gniazda ładowania, naprawy przycisków, wymiany osłony, naprawy połączenia pada z konsolą, naprawy triggerów i bumperów. W wypadku laptopów z kolei: wymiany matrycy, zmiany dysku z przenoszeniem danych, zmiany wentylatora, wymiany gniazda zasilania, zmiany klapy matrycy, zmiany obudowy, wymiany baterii, wymiany portu HDMI, wymiany klawiatury, zmiany bądź uzupełnienia pamięci RAM.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To może ci się spodobać

Kilka przydatnych porad przy wybieraniu przedszkola dla dziecka

W ostatnich czasach coraz większa liczba rodziców podejmuje decyzję o oddaniu dziecka…

Gdzie można oglądnąć filmowe przeboje

Każdego roku w kinach pojawiają się setki nowości filmowych, spora ich część…