Innowacyjne metody podnoszenia posadzek i wzmacniania fundamentu to specjalność firmy Wecker. Podstawą do poszczególnych zadań są iniekcje geopolimerowe, wykonane przez wykwalifikowanych inżynierów.

Podnoszenie posadzek, wzmocnienie gruntu albo posadzki, ustabilizowanie fundamentów oraz wypełnianie pustek nie jest dla nich najmniejszym wyzwaniem. Usługi dedykowana są dla domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Można je również robić w obiektach o przeznaczeniu przemysłowym. W opcji jaką jest wzmacnianie posadzek Wecker jest liderem pośród firm z konkurencji.

Wszystko jest zrobione wzorcowo, a większość zleceń realizowana jest prędko, w 2 dni robocze. Eksperci radzą sobie również wtedy, kiedy na posadzce położone jest ogrzewanie podłogowe. Zleceniodawcy nawiązując kontakt z inżynierami z podanej firmy przekonują się, że podejmują właściwą decyzję. Wykonywanie iniekcji z wykorzystaniem materiału polimerowego poprawi znacząco nośność podłoża gruntowego i podniesienia konstrukcji.

W rezultacie podbicie posadzki wykonane jest wzorcowo. Tego typu proces wzmacniania pozwala na zagęszczenie gruntu pod konstrukcją bez wykopu, drgań, hałasu, czy użycia cięższego sprzętu. Dopiero po zrobieniu wzmocnień rozpoczyna się proces podnoszenia konstrukcji. Rozmowa jest darmowa. W trakcie jej trwania ustala się ogólne reguły współpracy oraz podpisana jest umowa. Wtedy też mogą rozpocząć się czynności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To może ci się spodobać

Na którą pizzę się zdecydować będąc w pizzerii

Smaczna, chrupka, ze składników najwyższej jakości – właśnie taka powinna być oryginalna…