HAUSm2 to marka projektująca oraz konstruująca modernistyczne domy szkieletowe. Wiele lat obycia w projektowaniu budynków z drewna w technice szkieletowej przyczynia się do tego, że wszystkie projekty są warte zauważenia. Samo portfolio znajdujące się na stronie internetowej w pełni to wskazuje. Proponowane domy szkieletowe wyróżnia wysoka wytrzymałość, gdyż wykonane są z idealnych jakościowo tworzyw, a konstrukcja wykonana jest z dbałością o najmniejsze detale.

Główna oferta zawiera budowę domu z tego typu elementami, jakie podnoszą zarówno bezpieczeństwo obiektu, ale też jego codzienny komfort użytkowania. Każda inwestycja jest potraktowana w sposób indywidualny, co szczególnie motywuje zleceniodawców. Użyte rozwiązania technologiczne oraz duża wiedza osób zatrudnionych we wskazanej firmie przyczyniają się do tego, że dom kanadyjski można w pełni dopasować do osobistych oczekiwań, zmieniając go na wiele sposobów. I ten fakt stricte odróżnia wskazaną firmę wśród marek z konkurencji.

Domy modułowe tego typu powstają wyjątkowo szybko, są energooszczędne, plus są komfortowe dla otoczenia. Do wybudowania wykorzystane jest drewno konstrukcyjne C 24. Poszycie na ścianach zewnętrznych wykonano z płyty której przekrój ściany spełnia wymagania NRO, co pozwoli uniknąć wykorzystania OSB. Propozycja deweloperska HAUSm2 zawiera domy szkieletowe: wyłącznie z parterem, piętrowe a także rekreacyjne. Domy wyłącznie z parterem są idealnym wyjściem dla osób, które chciałyby unikać chodzenia po schodkach i będzie zależeć im na wglądzie do poszczególnych pomieszczeń na jednym pułapie.

Domy z jednym piętrem mają mniejszą powierzchnię zabudowaną oraz podzielone są na strefę do spędzania czasu w ciągu dnia na parterze a także na część nocną z pomieszczeniami na poddaszu. Czymś możliwym jest też zamówienie budynków rekreacji indywidualnej, do siedemdziesięciu m2 zabudowy. Nad każdym z projektów będzie czuwać kierownik budowy, a obszar prosperowania przedsiębiorstwa to przede wszystkim południowa część Polski.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić
Bez kategorii

Jak wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie kierunek studiów

Duża część młodych osób, które kończą szkoły średnie, kontynuuje dalszą naukę na…
Bez kategorii

Narzędzia, elektronarzędzia czy metalowe artykuły – w jakich miejscach można je kupić

Jeśli ktoś planuje zakupić jakieś elektronarzędzia, narzędzia czy różnego rodzaju artykuły metalowe,…
Bez kategorii

Przesuszona skóra – jakimi sposobami można ją pielęgnować

Jednym z poważniejszych wyzwań podczas codziennej pielęgnacji jest sucha skóra. Niejednokrotnie pojawia…
Bez kategorii

Porady prawne – z jakimi tematami warto się po nie wybrać

Życie sporej ilości osób układa się bardzo różnie, i niekiedy pojawić się…