Zabranie do domu kota albo psa to też wzięcie za niego odpowiedzialności. Zwierzakowi należy bowiem zapewnić wodę i jedzenie, dopilnować jego higieny, a jeśli okaże się to niezbędne zająć się również odpowiednim leczeniem. Z są związane określone wydatki, które przy wypadku albo chorobie mogą naprawdę być wysokie. Dlatego też posiadacze zwierząt zastanawiają się coraz częściej nad wykupieniem jakiejś polisy, która by w tego typu przypadkach bardzo pomogła.

Jak można zauważyć, ubezpieczenie kota online pojawiać się zaczyna w coraz większej ilości ubezpieczycieli. Co prawda póki co będzie ono do wykupienia tylko w formie dodatku do innej polisy, ale dobrze, że w ogóle takie możliwości są dostępne.

Zależnie od towarzystwa, polisa obejmować będzie różne ryzyka. Najczęściej jest to leczenie w przypadku choroby albo wypadku, koszty uśpienia czy też kradzież. Bardzo przydatną i wartą zainteresowania możliwością jest ochrona OC. W sytuacji, gdy zwierzę zrobi jakieś szkody albo kogoś pogryzie, to odszkodowanie z tego tytułu wypłacone zostanie przez ubezpieczyciela.

Standardowe ubezpieczenie psa online to wydatek w okolicach stu złotych na rok, tak więc już przy jednej nieplanowanej wizycie u weterynarza powinno się zwrócić. Co istotne, polisą objąć można nie tylko koty i psy, ale także inne zwierzęta. W wielu firmach ubezpieczeniowych będą to rybki i ptaki, ale jeśli poszuka się odpowiednio, to znajdzie się też ubezpieczenie na króliki, świnki morskie, chomiki a nawet konie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To może ci się spodobać