Nieprzewidziana stłuczka czy awaria mogą się zdarzyć na drodze każdemu. Nawet jeśli ktoś naprawdę uważa, to zawsze można trafić na kogoś, kto nie zachowa należytej uwagi i doprowadzi do nieplanowanego zdarzenia. Niekiedy po takich sytuacjach można będzie odjechać, ale często pojazd jednak nie będzie się nadawał do kontynuowania podróży. W takim też przypadku należy jakimś sposobem odholować niesprawne auto, czy to do swojego domu, czy do jakiegoś warsztatu, w którym zostanie przeprowadzona naprawa.

Najlepsza do tego celu będzie jakaś sprawdzona pomoc drogowa Lublin, która szybko przyjedzie na miejsce zdarzenia i odwiezie później samochód do wskazanego miejsca. Aktualnie wielu właścicieli posiada w ramach polisy OC także jakiś assistance, dzięki czemu nie będą oni musieli ponosić żadnych dodatkowych kosztów.

Wszystkim się bowiem zajmie firma ubezpieczeniowa, w tym też wyszukaniem kogoś, kto przyjedzie lawetą. Jeśli jednak ktoś assistance nie posiada, to będzie musiał samemu pomyśleć o zamówieniu takiej lawety, a potem za nią zapłacić. Dlatego też warto mieć przy sobie na taką okoliczność numery kontaktowe do sprawdzonych firm, bo nigdy nie wiadomo w jakich okolicznościach się przydadzą. Oczywiście zawsze można też będzie spróbować na miejscu coś znaleźć, choć w dużych nerwach i stresie nie zawsze będzie to łatwe. Niestety bez przerwy można trafić na nieuczciwych przedsiębiorców, którzy wykorzystują ciężką sytuację poszkodowanych i chcą zarobić na nich dużo podwyższając stawki.

Dlatego też bardzo ważną sprawą zanim się poprosi o podjechanie jest ustalenie dokładnie kwestii finansowych. Jeżeli podane ceny odbiegać będą mocno od konkurencji, to wówczas lepiej jednak znaleźć kogoś innego, kto zaproponuje normalniejsze warunki. Duże znaczenie ma też, szczególnie zimową porą czas, po jakim tania laweta Lublin może dojechać na miejsce awarii. Czekanie na mrozie czy deszczu przez wiele godzin na pewno przyjemne nie będzie, tak więc warto i o ten aspekt dopytać się dokładnie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To może ci się spodobać

Na którą pizzę się zdecydować będąc w pizzerii

Smaczna, chrupka, ze składników najwyższej jakości – właśnie taka powinna być oryginalna…

Samochód – idealny pojazd do transportu i do tuningu

Sklep motoryzacyjny zaczął aktywność w Internecie. Zwiększył znacznie swoje zasoby i w…