Oddziaływanie oczyszczające białej szałwii jest opisane pod adresem goldenteacher.pl. Głównie kadzidła z takiej rośliny wykorzystuje się do oczyszczenia mieszkania. Zalecane jest to przykładowo w czasie przeprowadzki. Trzeba zamknąć wszystkie drzwi oraz okna, a także zapalić preferowaną świecę. Liście białej szałwii muszą być zamieszczone w ceramicznym, szklanym albo w glinianym naczyniu, będącym odpornym na ogień. Po podpaleniu pęku liści białej szałwii należy płomień zagasić i pozostawić dymiące liście.

Kolejno można zająć się okadzaniem drzwi wejściowych oraz pozostałych pomieszczeń. Po zrobieniu rytuału należy zostawić szałwię białą w centralnej części mieszkania aż do chwili pełnego wypalania się rośliny. Finalnie zaś mieszkanie trzeba przewietrzyć. Przed tym jak szałwia biała będzie użyta, trzeba cały mieszkanie dokładnie sprzątać. Należy rytuał zrobić w każdym pokoju, ruszając się w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara. Z wykorzystaniem rośliny można też oczyszczać siebie.

W takim celu trzeba zaczynać od głowy, a skończyć na stopach. Jest to rekomendowane dla osób, które są zmęczone lub poczują się przytłoczone trudnościami. szałwia biała ma też wiele innych właściwości i można z niej chociażby zaparzyć oczyszczającą herbatę. Wystarczy zalać liście rośliny wodą przegotowaną. Analizy dowiodły, że jedna herbata dziennie obniża poziom cukru we krwi, poprawi przepływ krwi a także jak najlepiej wpływa na działanie gruczołów odpowiedzialnych za wytwarzanie potu. Oddychanie naparami z białej szałwii doskonale oddziałuje na układ immunologiczny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To może ci się spodobać